MENÜ

Yüzü Yeniden Canlandıran Kodlar

Yüzü Yeniden Canlandıran Kodlar

Yüz estetiği alanında her geçen gün daha yeni daha doğal tedavi yaklaşımları ortaya çıkıyor,ve ben bu tedavileri heyecanla takip edip size aktarmaya çalışıyorum.

Kodlarla estetik uygulamalar son derece yenilikçi ve doğal bir tedavi yaklaşımıdır.Yüz anatomisinin prensiplerini kullanan bu kodlar,doğal mimik hareketlerini koruyarak adım adım hacim kazandırır ve yeniden yapılandırır.Dinlenme halinde veya mimiklerimiz aktif halde iken yüzümüzün verdiği mesajlar,başkaları tarafından nasıl algılandığımızı veya kendimizi nasıl hissettiğimizi belirlediği için önemlidir.

Kodlarla yaptığımız uygulamalarda hissetmediğimiz halde bizi yorgun veya kızgın gibi gösteren negatif duygusal ifadeleri azaltmada yardımcı olabilir.Çekicilik veya genç görünüm gibi olumlu duygusal ifadeleri de söz konusu yaklaşımla güçlendirmek mümkün olabilmektedir.

Hastanız Görünümü Hakkında Neler Hissediyor?

Hastanızın dış görünümünün kendisini nasıl hissettiğiyle yakın ilişkili olduğunu biliyoruz.Hastanızın istediği gibi bir görünüme kavuşmasına ve kendisini istediği gibi hissetmesine yardım etmek için memnuniyetsizliklerinin gerçek nedenine yönelik bir tedavi planı hazırlarken birlikte çalışmalısınız.

Peki Bunu Nasıl Gerçekleştirebilirsiniz?

1. Hastanızın görünümü hakkında nasıl hissettiği ve bunun nedenleri üzerine birlikte düşünerek
2. Gerçekleştireceğiniz tedavi ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme yaparak
3. Hastanızın istediği sonuçlara ulaşmasına yardım edecek sorunlu bölgeleri belirleyerek

Hastanıza Nasıl Görünmek İstediğiyle İlgili Sorular Sorun

 • Daha az yorgun görünmek istiyorum
 • Daha az kızgın görünmek istiyorum
 • Daha az üzgün görünmek istiyorum
 • Daha az sarkık bir görünüm istiyorum
 • Daha genç görünmek istiyorum
 • Daha çekici görünmek istiyorum
 • Daha kadınsı/maskülen görünmek istiyorum…

Aldığınız cevaplara göre yapacağınız planı belirlemek daha doğru olur.Hastanızdan en fazla iyileştirmek istediği üç bölgeyi belirtmesini isteyin.İlgi duyulan bölgeleri tartışırken yapacağınız tedavi ve sonuçları ile ilgili gerçekçi ve doğru bilgilendirmeleri yapın.

Güzellik kavramı etnik kökene göre değişebilmesine rağmen ,insanlar yüz güzelliğini tanımlarken ortak bir görüşe sahiptir.

Simetri, Denge ve Uyum

Kodlarla tedavi yaklaşımı ,daha öncede belirttiğm gibi tüm bu mesajları ifadeleri önemsiyerek doğru bölgeleri hedeflemek için yüz anatomisinin prensiplerini kullanmaktadır.

İstenen sonuç: Daha Az Kızgın Görünüm

 • Gözlerin çevresindeki çizgileri azaltmak botoks uygulaması ile mümkündür
 • Dudaklara hacim ve yapı kazandırarak(dudak dolgusu veya dudak gençleştirme)
 • Çene hattını belirginleştirmek(jawline,çene ucu dolgu)

Daha Az Üzgün Görünüm

 • Daha enerjik ve açık bir görünüm için kaşları, göz altı ve şakak bölgelerini kaldırıp belirginleştirmek
 • Genel cilt kalitesini ve hidrasyonu iyileştirmek.(bunun için yaptığım matrix aşısı ve ageless enjeksiyonu çok uygundur)
 • Nazolabial ve marionette çizgileri azaltmak için dolgu uygulamaları

Daha Az Sarkık Görünüm

 • Cilt altı kollajeni uyarmak ve sıkılaştırmak için cihazlardan destek alınabilir. V-lift veya Scarlet den destek alınabilir
 • Çene ve çene hattını belirginleştirmek (jawline)
 • Daha belirgin bir görünüm için yanak kemik üzerine dolgu uygulaması

Daha Çekici Görünüm

 • Göz çevresindeki çizgileri azaltmak
 • Elmacık kemik üzerine yapılan dolgu ile yanakları kaldırmak
 • Dudaklara hacim kazandırarak ideal dudak yapısını oluşturmak

Doğallık,gençlik ve güzellik adına yaptığımız tüm çalışmalara dair yenilikçi yaklaşımları sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Şeyda Konak

Öneriler üzerine akıllı dolgu yaptırmak için Özgür hanıma geldim ve de daha önce hiç yaptırmadığım için kafamda birçok soru vardı. Neyse ki Özgür hanım her adımı ve sonucu bana sabırla ve güzelce açıklayarak gönül rahatlığıyla dolgumu yaptı.

Tuba Noyan

14-15 yaşımdan beri uğraştığım rosa’lı ve aşırı kuru cildimi mükemmel bir planla tedavi etti Özgür Hanım. Güleryüzlü ekibi, tertemiz muayenehanesi ve kişiye özel çözümleriyle herkese tavsiye ederim.

Elif Tunç

Masseter botoks için tercih ettiğim doktor bir arkadaşımın önerisiyle. Acısız ağrısız bir şekilde yüzüme gözle görülür bir güzellik geldi, yüzümün alt kısmı oldukça inceldi. Özgür hanıma bu gösterdiği yakın ilgisinden dolayı teşekkürler.

Aslıhan Özçelik

Yaklaşık 8 yıldır geldiğim, her yaptığı işlemde çok mutlu eden, kendi yaşımın en iyisi olmamı sağlayan harika bir doktor. Enerjisi, kendisi ve en önemlisi eli iyi bir doktor arıyorsanız Özgür hoca vazgeçilmezdir

Merve Uçar

Daha ilk karşılamadan itibaren sıcak ve samimi bir yaklaşımla ilgilendi bizimle Özgür hanım. Kız kardeşimle yaptırmaya geldiğimiz ozon terapiden çok memnun kaldık. Neye ihtiyacınız tam dozunda uyguluyor kendisi ne eksik ne de fazla.

Dilan Aköz

Akıllı dolgudan masseter botoksa kadar her işlemi son derece titizlik ile yapan biri Özgür hanım. Güler yüzü ve samimiyetini hiç eksik etmedi benden sağolsun. Yaptırdığım akıllı dolgusudan da son derece memnun kaldım.

Cemre Yar

Yaptırmayı uzun zamandır istediğim akıllı için birçok yer araştırdım fakat en iyisi Özgür hanımdı kesinlikle. Hem uygun fiyatlı, hem güler yüzlü bir hizmet sunan ve de doğallığı bozmadan harika bir akıllı dolgu uygulayan bir doktor kesinlikle.

Esra Candaş

Yapılan işlemlerin hepsinde sizin memnuniyet ve mutluluğunuzu ön planda tutuyor Özgür hanım. Botoks yaptırmaya geldim geçen aylarda ve tüm kırışıklıklarım gitti. Halen daha etkisi sürüyor.

Yeliz Ören

Ne istediğinizi sonuna kadar dinleyen ve de işlemi ona göre uygulayan bir doktor Özgür hanım. Oldukça profesyonel çalışıyor ve de yenilikleri takip ederek işlemleri çok güzel bir şekilde uyguluyor. Kendisinden daha iyi botoks yapanını görmedim.

Rana Altun

Estetik işlemlerindoğallığı bozduğuna karşı olan önyargılarımı kıran kişi Özgür hanımdır. Yaptırdığım akıllı dolgu işleminin sonucu hem çok doğal oldu hem de oldukça güzel. Estetik olduğu da asla anlaşılmıyor çok teşekkürler.

Zeynep Ata

Detaylara oldukça dikkat eden bir doktor Özgür hanım. Tam yüz yapınıza göre bir uygulama yapıyor kendisi. Botokstan o kadar memnun kaldım ki tam ihtiyacım olan işlem buymuş meğer. Kendisinin her işlemde uyguladığı titizlik beni her seferinde mutlu ediyor sağolsun.

Yelda Solmaz

Uzun süredir muzdarip olduğum kırışıklıklar ve yaşlı görünümden çok rahatsızdım. Özgür hanıma bunun üzerine botoks yaptırmaya geldim ve sonuçlardan çok memnun kaldım benim gibi bu sorundan müzdarip herkes kendisini tercih etmeli.

Ceyda Karanfil

Her şeyden önce Özgür hanımın kurduğu hoş sohbet ve gösterdiği ilgi takdir edilesi derecede. Hem işlemleri harika bir şekilde uyguluyor hem de her zaman bir güler yüz var kendisinde. Mutlaka herkese öneririm.

Melek İlgili

Özgür hanımın yaptığı masseter botoks işlemi hayat kurtarıcı kesinlikle. Yüzümün doğal yapısını asla bozmadan istediğim genç ve dinç görünümü sağladı bana sağolsun. Her zaman doğallık üzerine çalışıyor sağolsun.

Banu Altun

Cildimde sarkma veya kırışıklık olduğu dönemde botoks için gelmiştim Özgür Esen’e. Normalde birkaç ay daha gelirim diye düşünüyordum ama hiç de gerek kalmadı o kadar etkiliydi ki halen daha dün yaptırmışım gibi duruyor. Teşekkürler.

Seher Gülmez

Daha önceden gelip çok memnun kalan bir arkadaşım tavsiyesi üzerine ozon terapisine başladım ve sonuçlardan da çok memnun kaldım. Güler yüzlü hizmetiniz ve uyguladığınız harika işlem için tekrardan teşekkür ediyorum.

Mert Baldemir

Gördüğüm en dikkatli ve özenli hekim olabilir . Tüm uygulamaları çok güzel. Magellan uygulaması çok özel ve farklı olduğunu söyleyebilirim .

Nazan Eryiğit

Bel fıtığı ameliyatı sonrası paravertebral ozon tedavisine geliyorum sevgili Özgür’e, şifalı elleri dert görmesin. Kliniğinin huzurlu ortamına bayılıyorum. Güzel hekimliği için çok teşekkürler

Banu Demir

Özgür Hanım’ın doğru işlemleri en güzel şekilde uygulamasının sonucu olarak çok memnun kaldım. Zamansız güzelliklerin yaratıcısı Özgür Hanım’a teşekkür ederim.

Tuba Ağabigün

Uzun yıllardır cildimi kendiaine emanet ettiğim canım doktorum. Özgür hocanın tavsiyelerine ve yönlendirmesine kendinizi bırakın, sözünü dinleyin, çünkü klinikten çıktığınızda herkes size "bir guzellik var sende ama anlayamadik" diyecek. Herkesin birbirine benzediği estetik dünyasında, özgür hanım doğallıktan, bozmadan gerçekleştirmeden yana.. iyi ki tanimisim sizi

Abdurrahman KESER

Bugün büyük bir heycanla gittik Özgür hocamla tanıştık kapıdan itibaren iyi karşılandık her şey tek tek anlatı harika uygulamalar yaptırdık en dikkatimi çekende kullanılan malzeme ve makinalar son sistemdi her yer çok da temizdi Özgür hocamızın ellerine sağlık. Sağlık bulduk iyide oldu. :))

Aylin Sivar

Alanında uzman, tüm uygulamalarında incelikle hazırlık yapan mükemmel bir doktor. Tertemiz bir klinik, güleryüzlü insanlar, kaliteli ürünler ve Özgür hocanın tecrübesi benzersiz

TÜMÜNÜ GÖR
Diğer Tedaviler
İksir Infinite

Tedavileri planlarken zarar vermeme ilkesinin temelini oluşturan bu sözün (primum non nocere) Hipokr..

Devamını Oku
Propolis Nedir?

Propolis, arıların bitki filiz ve tomurcuklarından topladığı, kovan giriş deliğine, çatlak ve kırıkl..

Devamını Oku
Kanser Ve Ozon Terapi

1918 yılında, Berlin-Darlem’deki Kaiser Wilhelm Enstitüsü’nün biyoloji bölümünde araştırmacı ve öğre..

Devamını Oku
Glutatyon Nedir?

Glutatyon serbest radikalleri yok ederek vücudu koruyan çok güçlü bir antioksidandır. Üç önemli a..

Devamını Oku
Emerge Laser İle Göz Çevrenizdeki Kırışıklıklara Elveda!

Göz çevresinde yaşanan birçok problemin çözümü olabilen Emerge Laser diğer laser sistemlerinden fark..

Devamını Oku
Gözaltı Torbaları Ve Morluk Tedavisi

Gözaltı Morlukları ve Torbaları İçin Tedavi Protokolleri Gözlerin altındaki cilt yapısı diğer bölge..

Devamını Oku
Kök Hücre & Öncü Hücre Tedavisi

Günümüzde her alanda kendinden söz ettiren kök hücre ve öncü hücre tedavisi benimde son iki yıldır k..

Devamını Oku
Yanak Ve Yüz İnceltme Yöntemleri

Uzun yıllardır yaptığım medikal estetik uygulamalarında hep daha zarif daha lift görünmesi gerektiği..

Devamını Oku
Yüzü Yeniden Canlandıran Kodlar

Yüz estetiği alanında her geçen gün daha yeni daha doğal tedavi yaklaşımları ortaya çıkıyor,ve ben b..

Devamını Oku
Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz Soğuk lipoliz diğer dokulara zarar vermeden yağ dokusunun dondurularak yağ hücrelerin..

Devamını Oku

  Bize Ulaşın

  Adres

  Bağdat Caddesi Bağdat Palas Apt. No:302/1. D:15 Caddebostan/ Kadıköy/İSTANBUL

  Sosyal Medya